IV MARATON ROWEROWY MTB WOKÓŁ JEZIORA NOWOGARDZKIEGO - ZAKOŃCZONY! - 28.08.2017 r.

 -

  W dniu 26 sierpnia 2017 roku Starosta Goleniowski Tomasz Kulinicz uczestniczył w IV Maratonie Rowerowym MTB wokół Jeziora Nowogardzkiego - Memoriał Artura Komisarka, również jako zawodnik startując w kategorii rodzinnej. Powiat Goleniowski był współorganizatorem maratonu, w którym wzięło udział (wg listy z wynikami) ok. 400 zawodniczek i zawodników w kategoriach wiekowych - od 16 do ponad 71 roku życia. Uczestnicy maratonu mieli do przejechania 1, 2 lub 4 okrążenia w zależności od kategorii.
  Po zakończeniu zmagań Starosta Tomasz Kulinicz wspólnie z Burmistrzem, Dyrektorem Zakładu Karnego oraz Dyrektorem LM Wind Power wręczał puchary dla zwycięzców poszczególnych kategorii oraz puchar dla „Najstarszego Uczestnika Maratonu”.
 Ponadto dla uczestników maratonu wylosowane zostały nagrody rzeczowe, w tym 3 rowery „górskie” ufundowane przez Starostę Tomasza Kulinicza.
 W tym miejscu należą się serdeczne i szczególne podziękowania i gratulacje dla organizatorów i współorganizatorów maratonu tj.: Kolarski Klub Sportowy LKK Nowogard, Stowarzyszenie Akademia Wspierania Inicjatyw Społecznych „AWIS”, Miejsko-Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe Nowogard, LO Nowogard, DPS Nowogard, Powiat Goleniowski i Gmina Nowogard oraz wszystkie służby, które pomagały w profesjonalnym zorganizowaniu tego olbrzymiego przedsięwzięcia, jego zabezpieczenia i przeprowadzenie na wysokim poziomie.