WARSZTATY DEKOROWANIA PRZEDMIOTÓW METODĄ DECOUPAGE W ZESPOLE SZKÓŁ W GOLENIOWIE - 06.03.2018 r.

 -

   W ramach umowy o współpracy dydaktycznej zawartej pomiędzy Zespołem Szkół w Goleniowie, a Szczecińską Szkołą Wyższą Collegium Balticum, na terenie naszej szkoły odbyła się wizyta studyjna oraz zostały przeprowadzone warsztaty dla grupy studentów studiów podyplomowych o specjalności "Oligofrenopedagogika – edukacja i rewalidacja osób z niepełnosprawnością intelektualną". Organizatorem spotkania była pani Justyna Tomala.
  Podczas spotkania piętnastoosobowa grupa Pań mogła zwiedzić szkołę i zapoznać się z bazą dydaktyczną placówki prowadzonej przez Powiat Goleniowski. Panie były pod ogromnym wrażeniem wszystkich pomieszczeń szkolnych, a szczególnie gabinetów specjalistycznych. W dalszej części spotkania, pod kierunkiem pani Anity Janiszewskiej, zapoznały się z techniką dekorowania przedmiotów metodą decoupage. Wszystkie uczestniczki warsztatów podkreślały, że jest to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu. Dzięki warsztatom miały też okazję wymienić się pomysłami z innymi osobami oraz współpracować z grupą uczniów Zespołu Szkół. Spotkanie upłynęło w miłej i wesołej atmosferze przy kawie i cieście przygotowanym przez uczniów naszej szkoły. Swój talent wokalny zaprezentował uczeń Łukasz Murach.
  Podsumowując realizację zajęć okazuje się, że uczestniczki były bardzo zadowolone z efektów swojej pracy. Panie zgodnie stwierdziły, że czas, który poświęciły na ich zrealizowanie, nie był czasem zmarnowanym i wykazały chęć ponownego spotkania na terenie goleniowskiej szkoły.

Informacja oraz zdjęcia ZS Goleniów.