Stowarzyszenia na rzecz bezpieczeństwa Powiatu Goleniowskiego - 27.03.2018 r.

 -

Przekaż 1% podatku.

Głównym obszarem działań Stowarzyszenia na rzecz bezpieczeństwa Powiatu Goleniowskiego jest porządek i bezpieczeństwo publiczne oraz przeciwdziałanie przestępczości na terenie naszego powiatu. Członkami Stowarzyszenia oprócz Powiatu Goleniowskiego są również gminy z terenu powiatu. 

W roku 2017 Stowarzyszenie zorganizowało w okresie ferii zimowych po raz kolejny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Goleniowie. Dodatkowo zakupiono materiały odblaskowe (kamizelki, smycze, zawieszki, opaski) dla dzieci. Przedstawiciele Stowarzyszenia uczestniczą w różnych debatach i projektach, m.in.: „Bezpieczna droga do szkoły”, czy „Aktywny i bezpieczny senior”. W ubiegłym roku ze środków Stowarzyszenia została zakupiona również kamera leśna, celem zwalczania przestępczości kłusowniczej. 

Stowarzyszenie jest organizacją pożytku publicznego, więc można przekazać na jego działalność 1% podatku. Numer KRS 0000254666. Wesprzyj działania podnoszące bezpieczeństwo w naszym powiecie!