IX Turniej Służb Mundurowych w Piłce Siatkowej - 03.04.2018 r.

 -

   W dniu 29 marca 2018 roku Starosta Goleniowski Tomasz Kulinicz uczestniczył na IX Turnieju Służb Mundurowych w Piłce Siatkowej, który odbył się w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowogardzie. Podczas oficjalnego otwarcia turnieju, swoją obecnością zaszczycili Członek Zarządu Powiatu – Andrzej Siwy, Komendant Powiatowy Policji w Goleniowie - insp. Krzysztof Targoński, Komendant Komisariatu Policji w Nowogardzie asp. szt. Piotr Pietrzak, Dyrektor Zakładu Karnego w Nowogardzie płk. Mariusz Dominowski, zastępca dyrektora Zakładu Karnego w Goleniowie – Aleksander Wąsik, przewodniczący NSZZ Policjantów woj zach.-pom. Radosław Podolak, wicedyrektor ZSP w Nowogardzie – Marcin Gałka oraz radni Rady Miejskiej w Nowogardzie. Organizatorami turnieju była Komenda Powiatowa Policji w Goleniowie oraz LUKS "Siatkarz" Nowogard.
  Do rozgrywek zgłosiło się 6 drużyn, reprezentujących: KPP w Goleniowie, KWP w Szczecinie, Zakład Karny w Goleniowie, Zakład Karny w Nowogardzie, Izbę Celną ze Szczecina, 3 Batalion Zabezpieczenia Logistycznego w Glewicach. Zwycięzcą turnieju została drużyna KWP Szczecin, drugie miejsce zajął zespół z Zakładu Karnego w Nowogardzie. Wszystkie drużyny biorące udział w sportowej rywalizacji otrzymały pamiątkowe puchary. Podczas turnieju został wyłoniony także najlepszy zawodnik, którym okazał się Damian Sielicki z KWP Szczecin.
  Następnie po wręczeniu pucharów, dokonano oficjalnego zakończenia IX Turnieju Służb Mundurowych w Piłce Siatkowej, zapraszając jednocześnie w imieniu organizatorów wszystkie zespoły do uczestnictwa w kolejnej edycji zawodów, które tradycyjnie odbędą się za rok w Nowogardzie.