wersja dla słabowidzących

Stowarzyszenie na rzecz bezpieczeństwa powiatu goleniowskiego - 31.03.2021 r.

 -

Walne zebranie członków.

W dniu 29 marca br. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Goleniowie odbyło się Walne Zebranie Członków „Stowarzyszenia na rzecz bezpieczeństwa powiatu goleniowskiego”. Spotkanie zostało przeprowadzone z zachowaniem dystansu oraz reżimu sanitarnego.

Prezesem stowarzyszenia jest Starosta Goleniowski Tomasz Stanisławski, który został wybrany jednogłośnie kolejny raz na pełnienie tej funkcji. Drugim Członkiem Zarządu jest Burmistrz Stepnicy Andrzej Wyganowski.

Podczas zebrania przyjęto sprawozdanie z działalności Stowarzyszenia za 2020 rok oraz uchwalono plan działalności Stowarzyszenia na okres 2021 roku, który jednak w związku z panującą pandemią Covid-19 może ulec zmianom. W wolnych wnioskach Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Goleniowie przedstawił sytuację związaną z wirusem SARS-CoV-2 na terenie naszego powiatu.

Głównym obszarem działań Stowarzyszenia na rzecz bezpieczeństwa Powiatu Goleniowskiego jest porządek i bezpieczeństwo publiczne oraz przeciwdziałanie przestępczości na terenie naszego powiatu. Czytaj więcej tutaj.

Stowarzyszenie jest organizacją pożytku publicznego, więc można przekazać na jego działalność 1% podatku. Numer KRS 0000254666. Wesprzyj działania podnoszące bezpieczeństwo w naszym powiecie!