wersja dla słabowidzących

Turniej w piłce siatkowej kobiet "Goleniów CUP 2021" - coraz bliżej! - 05.08.2021 r.

Turniej w piłce siatkowej kobiet

Cztery drużyny, sześć spotkań, wiele sportowych emocji na najwyższym poziomie – to czeka sympatyków siatkówki w żeńskim wydaniu podczas tegorocznej edycji Goleniów Cup! Zmagania turniejowe 3 września w piątkowe popołudnie (16:00) rozpoczną aktualne Mistrzynie Polski – Grupa Azoty Chemik Police w meczu z 6 w tabeli w ubiegłym sezonie ekipą BKS BOSTIK Bielsko Biała (zwycięzca Goleniów Cup w 2017 roku). O 18:00 na parkiecie zobaczymy ekipy: Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz- SSC Palmberg Schwerin.

Sobotnie mecze zaplanowano już od godziny 16:00, wówczas na parkiecie zobaczymy spotkanie: Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz- SSC Palmberg SchwerinBKS Bostik Bielsko Biała – SSC Palmberg Schwerin, a w wieczornej sesji (18:00) Grupa Azoty Chemik Police – Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz.

Najciekawszy, ostatni dzień zmagań w walce o turniejowe punkty rozpoczną w niedzielę o 10:00 zawodniczki Grupa Azoty Chemik Police w starciu z SSC Palmberg Schwerin. Tuż po tym pojedynku w hali OSiR starcie BKS Bostik Bielsko Biała z Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz.

Zakończenie turnieju zaplanowano w niedzielę 5 września o godzinie 14:30, wszystkie spotkania rozgrywane będą w hali sportowej OSiR przy ul. C.K.Norwida 1a w Goleniowie, wstęp na zawody bezpłatny. Na Youtube transmisja „na żywo” ze wszystkich spotkań!

Zachęcamy do odwiedzania strony GOLENIÓW CUP 2021

Informacja OSiR Goleniów