wersja dla słabowidzących

Druga kolejka PLGK - 01.01.1970

- Druga kolejka PLGK

Koszykarskie emocje.

Druga kolejka spotkań w V edycji Powiatowej Ligi Gimnazjalnej Koszykówki wywołała wiele emocji. Pierwszy mecz rozegrały między sobą drużyny Gimnazjum Nr 2 w Goleniowie i Gimnazjum Nr 3 w Nowogardzie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 37-15 dla Gimnazjum nr 2 Goleniów. Najskuteczniejszym zawodnikiem okazał się Tomasz Łacina, który w pięknym stylu poprowadził drużynę do zwycięstwa.

W następnym spotkaniu starły się drużyny Gimnazjum Nr 1 w Goleniowie i Gimnazjum Nr 1 w Nowogardzie. Goleniowskie Gimnazjum, już w początkowych minutach meczu, objęło prowadzenie i nie dało rywalom szans na odebranie sobie zwycięstwa. Najlepszym strzelcem okazał się Jakub Boruk z dorobkiem 13 pkt. Spotkanie zakończyło się wynikiem 41-18 dla Gimnazjum nr 1 w Goleniowie.

Dla kibiców zgromadzonych na trybunach przewidziany był słodki poczęstunek ufundowany przez firmę ASPROD. Przerwy w meczach swoimi występami umilały cheerleaderki z Przybiernowa.