wersja dla słabowidzących

Dzień Dziecka w Zespole Szkół nr 1 w Goleniowie - 01.06.2022 r.

 -
Dnia 1 czerwca obchodzimy Dzień Dziecka. Z tej okazji w Zespole Szkół nr 1 w Goleniowie zorganizowano dla uczniów liczne atrakcje. Głównych wydarzeniem był "Dzień Profilaktyki", nad których honorowy patronat objął Starosta Goleniowski Tomasz Stanisławski. W szkole pojawili się m.in. policjanci, prasownicy SW i ratownicy medyczni, którzy przybliżyli dzieciom i młodzieży na czym polega ich praca. Jest to doskonała okazja do przyjrzenia się bliżej różnym służbom i być może w tę stronę pokierowanie swojej przyszłej kariery zawodowej.

Kolejnym ciekawym elementem tego dnia był turniej szachowy pn.: "Edukacja przez szachy - Gramy dla Ukrainy". Więcej o turnieju tutaj.

Starosta Goleniowski Tomasz Stanisławski, wspólnie z dyrektorem Michałem Gryczem i wicedyrektor Wiolettą Mączkowską, odwiedził dziś rano klasy w których przeprowadzano zajęcia tematyczne, halę sportową, na której grano w siatkówkę i tenis stołowy oraz otworzył wspomniany wcześniej turniej w szachach szybkich.

Dzień Dziecka w szkole przy ulicy Niepodległości jeszcze trwał w czasie pisania tego artykułu, więc więcej informacji o tym co działo się jeszcze tego dnia - jutro w relacji Zespołu Szkół.

Wszystkim Dzieciom, dużym i małym, składamy najserdeczniejsze życzenia spełnienia marzeń i dużo radości!