wersja dla słabowidzących

III Festiwal Piosenki o Zdrowiu - 09.06.2022 r.

III Festiwal Piosenki o Zdrowiu - nagrody -

W dniu 9 czerwca 2022 r. w Rampie Kultura przy ul. Dworcowej 1a odbył się III Festiwal Piosenki o Zdrowiu, organizowany przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Goleniowie. Konkurs był skierowany dla dzieci przedszkolnych i dzieci szkół podstawowych w powiecie goleniowskim. Misją konkursu było popularyzowanie treści prozdrowotnych poprzez śpiew, taniec i zabawę. Występy uczestników oceniało Jury w składzie Pani Monika Pyzik – Przedstawicielka Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Goleniowie, Pani Joanna Stanuch – Piotrowicz – Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Goleniowie, Pan Roman Rydz – Dyrektor Szkoły Muzycznej I st. w Goleniowie oraz Pan Krzysztof Sypień – Dyrektor Szkoły Muzycznej Yamaha w Goleniowie.

Laureatami zostali:

I Miejsce - Przedszkole Niepubliczne „Misiowe Przedszkole” w Goleniowie

II Miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Nowogardzie

III Miejsce - Szkoła Podstawowa im. prof. Wiesława Grochowskiego w Kliniskach Wielkich

Prezes Stowarzyszenia na rzecz bezpieczeństwa Powiatu Goleniowskiego Tomasz Stanisławski wręczył laureatom nagrody, a pozostali uczestnicy Festiwalu dostali upominki w formie statuetek oraz dyplomy.
Na sali zasiadły przedszkolaki oraz ich rodzice i dziadkowie aby wspólnie dopingować uczestników Festiwalu. Podczas obrad jury, czas zebranym umilali młodzi adepci Szkoły Muzycznej Yamaha z Goleniowa oraz uczniowie Szkoły Muzycznej I st. W Goleniowie.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejną edycję festiwalu mając nadzieję, że jeszcze więcej placówek zgłosi się do udziału w kolejnych latach.