wersja dla słabowidzących

Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Tenisie Stołowym „Sprawni Razem” - 06.10.2023 r.

3 października w Szczecinie odbyły się Mistrzostwa Województwa w Tenisie Stołowym. W zawodach braki udział uczniowie z Goleniowa, Nowogardu, Pyrzyc, Szczecina, Polic, Stargardu, Kamienia Pomorskiego i Kołobrzegu. Zespół Szkół w Goleniowie reprezentowali: Agata Janowska, Michał Bacza, Grzegorz Żyła i Mateusz Zielinski. Nasi zawodnicy po świetnej rywalizacji według zasady fair-play wygrali wiele spotkań.
W klasyfikacji generalnej chłopców najlepszym zawodnikiem turnieju został nasz uczeń Michał Bacza zajmując I miejsce, a Grzegorz Żyła zajął III miejsce w tej samej kategorii wiekowej.

Gratulujemy zawodnikom i życzymy kolejnych sukcesów sportowych !!!

Informacja i zdjęcia: Zespół Szkół w Goleniowie