wersja dla słabowidzących

Podsumowanie roku sportowego. 21.12.2007r. - 01.01.1970 r.

W dniu 17.12.2007 r. w Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie z udziałem Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Norberta Obryckiego odbyło się spotkanie podsumowujące wyniki sportowe województwa zachodniopomorskiego w Roku Sportowym 2007.

W VII Zachodniopomorskich Igrzyskach Powiatów, Powiat Goleniowski zajął wysokie 5 miejsce zdobywając okazały puchar.

Bardzo wysoko w klasyfikacji szkół uplasowały się szkoły z naszego powiatu.

Na 134 sklasyfikowane szkoły ponadgimnazjalne znakomitą 2 pozycję zajął Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Goleniowie ulegając tylko nieznacznie I LO z Kołobrzegu.               Do zwycięstwa zabrakło zaledwie 13 punktów. Na wysokim 7 miejscu znalazł się Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowogardzie.

Wśród gimnazjów z Powiatu Goleniowskiego najwyższą lokatę zajęło Gimnazjum      ze Stepnicy, które zajęło 25 miejsce. Oczko niżej ( na 26 pozycji ) sklasyfikowane zostało Gimnazjum Nr 2 z Goleniowa. Ogółem sklasyfikowano 212 gimnazjów z województwa zachodniopomorskiego.

W najmłodszej kategorii Szkół Podstawowych 8 pozycję zajęła Szkoła Podstawowa Nr 4 w Goleniowie, a na 19 miejscu uplasowała się Szkoła Podstawowa Nr 2 również              z Goleniowa. Jak wysokie są to pozycje najlepiej świadczy fakt, że w tej kategorii sklasyfikowanych zostało aż 337 szkół.