Święto 3. Batalionu Logistycznego w Glewicach - 22.06.2026 r.

W Glewicach odbyły się uroczyste obchody Święta 3. Batalionu Logistycznego, w których udział wzięli żołnierze jednostki oraz liczni zaproszeni goście. Wśród uczestników znaleźli się przedstawiciele samorządów, służb mundurowych, organizacji kombatanckich oraz mieszkańcy regionu. Powiat Goleniowski podczas wydarzenia reprezentował Wicestarosta Tomasz Kulinicz.
Uroczystość była okazją do podkreślenia znaczenia służby wojskowej oraz docenienia żołnierzy wyróżniających się wzorową postawą, wysokim poziomem profesjonalizmu i szczególnym zaangażowaniem w realizację powierzonych zadań. Najbardziej zasłużeni otrzymali wyróżnienia i podziękowania za swoją służbę.
Ważnym elementem obchodów było również oddanie hołdu śp. sierż. Zbigniewowi Jadanowskiemu. Delegacja 3. Batalionu Logistycznego złożyła kwiaty pod poświęconą mu tablicą pamiątkową, upamiętniając jego służbę oraz wkład w działalność jednostki.
Zwieńczeniem uroczystości była efektowna defilada wojskowa, której towarzyszyła oprawa muzyczna przygotowana przez Orkiestrę Wojskową ze Świnoujścia. Po zakończeniu oficjalnej części wydarzenia uczestnicy mogli obejrzeć pokaz walki wręcz, który spotkał się z dużym zainteresowaniem publiczności.