wersja dla słabowidzących

Zachodniopomorski Turniej Piłki Siatkowej Radnych i Pracowników Powiatowych - Dziwnów 17-18.11.2007r. 19.11.2007r. - 01.01.1970 r.

Można zacząć informację od tego, że nasza drużyna zajęła 5 miejsce. I to jest dobra wiadomość , podobnie jak ta, że wszystkie 6 drużyn które nie weszły do niedzielnych półfinałów i finałów zajęły 5-te miejsca. Od samego początku zabrakło nam troszeczkę szczęścia, już podczas losowania trafiliśmy do mocniejszej grupy , o czym niech świadczy fakt, że w finale spotkały się dwie drużyny, które pokonały nas w eliminacjach. Mecze rozgrywano do dwóch wygranych setów ( do 21 , a w przypadku trzeciego seta do 15). W niedzielę - w trzech setach 2:1 wygrali z ekipą ze Świdwina, gospodarze imprezy - Radni i pracownicy Starostwa w Kamieniu Pomorskim. Najciekawszym meczem imprezy zostało okrzyknięte nasze spotkanie ze znakomicie prezentującą się , rosłą drużyną siatkarzy z Białogardu. W swoim ostatnim meczu grupowym - w sobotnie późne popołudnie, Goleniów przegrał z Białogardem po zaciętych końcówkach 18:21 i 27:29. Trudno - za rok w Pyrzycach kolejny turniej, a już na przełomie lutego i marca - turniej międzygminny Powiatu Goleniowskiego. Już wkrótce - zdjęcia z zawodów.