wersja dla słabowidzących

Zespół Szkół Specjalnych z Certyfikatem Szkoły Promującej Zdrowie - 23.11.2021 r.

Zespół Szkół Specjalnych z Certyfikatem Szkoły Promującej Zdrowie -
Dnia 18 listopada 2021 r. w Zespole Szkół Specjalnych w Goleniowie odbyła się wojewódzka gala wręczenia Certyfikatów Szkół i Przedszkoli Promujących Zdrowie. W uroczystości uczestniczyły Zachodniopomorska Kurator Oświaty Pani Magdalena Zarębska-Kulesza, starsza wizytator w Wydziale Wspierania Edukacji, Wojewódzka Koordynatorka Szkół Promujących Zdrowie Pani Daniela Arciszewska oraz dyrektor Wydziału Oświaty i Sportu Starostwa Powiatowego w Goleniowie Pani Renata Chomińska.

Jeden z czterech certyfikatów za 2021 r., które wręczyła podczas tego wydarzenia Pani Kurator, otrzymała nasza szkoła. Było to ukoronowanie trzyletniej pracy Zespołu Szkół. W jej trakcie podejmowaliśmy starania, aby poprawić swoje samopoczucie i zdrowie, uczyliśmy się żyć zdrowiej i tworzyć zdrowe środowisko, zachęcając innych do włączania się w realizację tych zamierzeń.

To ważne dla naszej społeczności wydarzenie uświetnił występ uczniów klas I-III szkoły podstawowej z piosenką „O niezdrowym jedzeniu” oraz szkolnego zespołu teatralnego pn. „Jestem inny niż mnie znacie” w przedstawieniu pt. „Altruizyna”.

Informacja oraz zdjęcia: ZSS Goleniów