wersja dla słabowidzących

Powiatowe Integracyjne Biegi Przełajowe

Goleniów 2013

We wtorek, 8 października, odbyły się Powiatowe Integracyjne Biegi Przełajowe – Goleniów 2013. Organizatorem imprezy był Zespół Szkół, a fundatorem pucharów i medali Starostwo Powiatowe w Goleniowie. Honorowy patronat nad zawodami objął Starosta Goleniowski - Pan Tomasz Stanisławski.

Na linii startu, oprócz uczniów Zespołu Szkół w Goleniowie stanęli ich koledzy z Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Nowogardzie, Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi  nr 4 w Goleniowie oraz mieszkańcy i uczestnicy Domu Pomocy Społecznej w Nowogardzie i Środowiskowego Domu Samopomocy w Goleniowie.

Uroczystego otwarcia zawodów dokonał Pan Łukasz Mituła – dyrektor Wydziału Rozwoju, Inwestycji i Promocji Starostwa Powiatowego w Goleniowie.

Słodki poczęstunek w postaci pączków ufundowała firma „Asprod” z Klinisk, która od lat wspiera rozwój goleniowskiego sportu.

Po przeprowadzeniu 18 biegów na dystansach 100, 200, 400 i 600 metrów przystąpiono do ceremonii  wręczania medali najlepszym biegaczom przełajowym powiatu goleniowskiego. Dekoracji zawodników dokonała wicedyrektor Zespołu Szkół w Goleniowie Pani Izabela Stanuch razem z dyrektorem Wydziału Rozwoju, Inwestycji i Promocji Panem Łukaszem Mitułą.

Informację oraz zdjęcia otrzymaliśmy z Zespołu Szkół w Goleniowie.