wersja dla słabowidzących

V TURNIEJ PLAŻOWEJ PIŁKI SIATKOWEJ GMIN POWIATU GOLENIOWSKIEGO O PUCHAR STAROSTY GOLENIOWSKIEGO

Stepnica, 15 czerwca 2013 roku.

15 czerwca na plaży w Stepnicy odbył się V TURNIEJ PLAŻOWEJ PIŁKI SIATKOWEJ GMIN POWIATU GOLENIOWSKIEGO O PUCHAR STAROSTY GOLENIOWSKIEGO.

Zawody wygrała reprezentacja Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie (w składzie: Julita Filipczuk, Paweł Wojtyła, Artur Pryć, Marcin Nowakowski, Krzysztof Pawlik), pokonując w finale Gminę Przybiernów. Trzecie miejsce zdobyła Gmina Nowogard, tuż za podium znalazła się Gmina Maszewo. W turnieju udział wzięli również przedstawiciele Gminy Stepnica, KPP Straży Pożarnej w Goleniowie, Lasów Państwowych oraz Powiatu Goleniowskiego.

Drużynę Powiatu reprezentowali: kapitan Wicestarosta Powiatu Goleniowskiego Tomasz Kulinicz, Ewa Chilkiewicz, Stanisław Palczak oraz Agnieszka Popławska i Jarosław Dziemba. Głównym sędzią zawodów był Sylwester Górzny. Szczegółowe wyniki Turnieju jutro na naszej stronie.

Starostowie Tomasz Stanisławski i Tomasz Kulinicz serdecznie dziękują Wójtowi Gminy Stepnica Andrzejowi Wyganowskiemu, Sekretarz Gminy Marioli Kwiryng oraz wszystkim pracownikom zaangażowanym w organizację Turnieju za okazaną pomoc i życzliwość. 

Szczególne podziękowania dla Koła Łowieckiego SZARAK, które ugościło zawodników i organizatorów w Ośrodku Edukacji Przyrodniczej i Leśnej „Kotlinka”, w którym rozdano pamiątkowe puchary i dyplomy oraz zorganiowano poczęstunek przygotowany przez gospodarstwo agroturystyczne Ostęp.

15 czerwca był również dniem rozpoczęcia sezonu plażowego w Stepnicy, na którą zapraszamy wszystkich chętnych!