wersja dla słabowidzących

Spotkanie w sprawie współpracy Powiatu Goleniowskiego oraz Szpitalnego Centrum Medycznego Sp. z o.o. w Goleniowie z Szpitalem na Pomorzanach - 28.07.2020 r.

 -

  W dniu 28 lipca 2020 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Goleniowie odbyło się spotkanie radnych powiatu goleniowskiego z dyrektorem Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 2 PUM w Szczecinie - Marcinem Sygutem. Celem spotkania było przedstawienie przez dyrektora opracowanej przez szpital na Pomorzanach oferty współpracy dla Powiatu Goleniowskiego oraz Szpitalnego Centrum Medycznego Sp. z o.o. w Goleniowie.
Podczas spotkania omówiono kwestie związane z koncepcją dotyczącą utworzenia Ośrodka Zamiejscowego w Goleniowie – Filia Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 2 PUM w Szczecinie.
  Spotkanie przeprowadzono na zasadzie swobodnego dialogu, na którym dokładnie przeanalizowano współdziałanie dwóch placówek a także omówiono szereg możliwości związanych z poszerzeniem usług medycznych i szeroko rozumianej opieki zdrowotnej.