wersja dla słabowidzących

Uroczyste zakończenia roku szkolnego 2021/2022 - 27.06.2022 r.

Uroczyste zakończenia roku szkolnego 2021/2022 na terenie gminy Nowogard -
W dniu 24 czerwca 2022 r. Wicestarosta Goleniowski Tomasz Kulinicz, Członek Zarządu Powiatu Bogusław Zaborowski, Radny Powiatu Goleniowskiego Paweł Gulbinowicz oraz Dyrektor Wydziału Oświaty i Sportu Starostwa Powiatowego Renata Chomińska uczestniczyli w uroczystych apelach z okazji zakończenia roku 2021/2022 w szkołach prowadzonych przez Powiat na terenie gminy Goleniów i Nowogard.

Zakończenie roku szkolnego to czas podsumowań, nagród i wyróżnień. Z tej okazji przedstawiciele organu prowadzącego podziękowali dyrekcjom szkół, nauczycielom, a przede wszystkim uczniom za kończący się rok szkolny. W tym w szczególności za zaangażowanie, za trud włożony w proces nauczania i wychowania uczniów oraz pogratulowali osiągniętych wyników przez uczniów, które nie były by możliwe bez ciężkiej pracy nauczycieli, rodziców i uczniów. Ponadto były wręczane najzdolniejszym uczniom Nagrody Starosty Goleniowskiego za wybitne osiągnięcia w roku szkolnym 2021/2022.

Starosta Goleniowski Tomasz Stanisławski, który z powodu innych ważnych obowiązków służbowych nie był obecny tego dnia w szkołach, serdecznie dziękuje dyrektorom placówek oświatowych, administracji i nauczycielom za współpracę w minionym roku szkolnym, a wszystkim uczniom życzy wspaniałych i bezpiecznych wakacji!
Tekst i zdjęcia: SK